KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15759194

nr 1575 9194

Irina Garamaj Stadig

(f. 1952), Sverige

Höstlandskap. Signerad, akvarell, bladets mått: 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:44:21

30/10 17:48:45 1      Vinnande bud

Irina Garamaj Stadig

Läs mer om Irina Garamaj Stadig